Контакти

Нам можна написати:

cards@ploya-design.com.ua
http://vk.com/cardswedding


 
 

Оформлення заказу 

Напишіть нам на електронну пошту cards@ploya-design.com.ua або скористайтеся контактною формою

Для того, щоб ми оперативніше прийняли Ваше замовлення до роботи залиште більш детальну та точну інформацію.

- Якщо Вам потрібен запрошення такий же як у нас в категорії Запрошення на весілля і Запрошення на дні народження та ювілеї напишіть його назву,  уточніть необхідну кількість. Можна також внести зміни у запрошення що Вам сподобалося. Прикріплюйте до листа фото молодят або іменинника, індивідуальний текст, уточнюйте кольорову гаму урочистої події і ми приступимо до виготовлення ескізу запрошення.

-  Якщо Ваше свято готується в якомусь особливому стилі:  морському, гангстерському або іншому, і Ви не знайшли підходящого запрошення - не впадайте у відчай! Напишіть нам усі побажання до оформлення, до кольорової гами, до стилю, приймемо до уваги усі Ваші вимоги та виготовимо неповторні запрошення саме для Вас! Вартість виготовлення індивідуального макету від 50грн.

Термін виготовлення ескізу – до 1 дня.

Термін вигогтовлення запрошень ручної роботи, банкетних карток, листіовк й іншої продукції залежить від складності та об'єму роботи. В середньому 3-7 робочих дні. В нас немає готової стандартної продукції, ми працюємо вийнятково на замовлення!

 

Індивідуальний текст і персоналізація запрошення, листівки (кожному гостю іменне запрошення) – БЕЗКОШТОВНО!


Оплата та доставка

Для жителів Києва.  Для запуску в роботу Вашого заказу необхідно сплатити вартість замовлення у розмірі 50-100%.
Сплату можно провести:
     - на карточку Приват банку;
     - готівкою в офісі (за попередньою домовленністю).
Забрати свій заказ Ви можете самостійно, кур'єром по Києву або замовити доставку «Новою поштою» (закази відправляються «Новою поштою» тілько при 100% сплаті). Вартість послуг служби доставки Ви сплачуєте у себе у відділені при отриманні заказу.  

Для жителів України. Після підтвердження макету передплата 100% на банківську картку Приват банка. Доставка кур'єрською службою «Нова Пошта», вартість послуг перевіника Ви сплачуєте самостійно при отриманні замовлення у себе в городі. 

Чекаємо на Ваші листи. Приємної Вам підготовки до Вашого незабутнього торжества!