Вітаємо Вас на Ploya (Плоя)

Друк запрошень на замовлення

На нашому сайті Ви можете знайти інформацію про те, як зробити Ваше свято особливим. Ми всі знаємо, що "зустрічають по одежинці ...»

Весілля. Весілля - це перша важлива урочиста подія у Вашому спільному житті. Зробіть його яскравим, незабутнім, індивідуальним. Ми виконаємо для Вас друк запрошень, банкетних карток, плану розсадки гостей і номерків на столи, карток вдячності. Все підберемо в одному стилі, за бажанням нареченої і нареченого, в стиль весілля. Унікальні, неповторні, незвичайні запрошення чекають на Вас. Запрошення ручної роботи на весілля - це завжди красиво, ново, індивідуально і, звичайно ж, з любов'ю!!!

 

День народження. У Вас ювілей? Потрібно запросити друзів, співробітників і керівництво? Замовити запрошення не проблема! Підготуємо для Вас запрошення ручної роботи на це чудове свято від самого яскравого і повітряного стилю до суворого і вишуканого. Допоможемо оформити запрошення за Вашими вимогами. Фото запрошення завжди додадуть родзинку і індивідуальність. Жоден гість не залишиться без уваги.

Дитяче свято. День народження Вашої дитини - це найбільше свято в родині! Замовити запрошення можна і для дітвори. Зробіть запрошення з фото своєї дитини в ролі казкової феї чи супер-героя - захоплення у дітлахів буде сила-силенна! Підготуйте конкурси та подарунки, а ми для Вас зробимо сертифікати, медальки, грамоти переможців у командній та особистій першості. Це буде незабутнє свято для Вашого малюка.

Корпоратив. Корпоративні свята стають все більш популярними і актуальними, тому не забудьте відправити своїм колегам запрошувальні листівки. Можна замовити запрошення на корпоратив, для відкриття магазину, запрошення на випускний. Вам потрібно просто визначитися зі стилістикою або тематикою свята, все інше ми беремо в свої руки. Чекаємо Ваших заявок на запрошення на корпоратив і бажаємо веселої і легкої підготовки до свята!

Ми зробимо індивідуальні запрошення на замовлення для Вашої урочистої події. Надрукувати запрошення та листівки не так довго, але в пам'яті ваших рідних і близьких вони залишаться назавжди.

Ми працюємо не тільки в Києві, а й по всій Україні!